PL EN

NOWE Centrum Gier Zespołowych i Survivalu

Jarosławiec - Spośród wielu miejsc na środkowym wybrzeżu, z całą pewnością warto odwiedzić to jedyne: Jarosławiec - malowniczą wioskę kuszącą niezapomnianymi zachodami słońca, bogactwem lasów oraz specyficznym klimatem. Wszystko to razem sprawia, że każdy tutaj chętnie wraca. Już od wielu lat badania czystości wód w tym rejonie wykazują najwyższą jej czystość na środkowym wybrzeżu. Sam Jarosławiec otoczony jest lasami. Pierwsze wzmianki o Jarosławcu pochodzą z 1540 r., kiedy to wieś wymieniana jest jako własność książąt zachodniopomorskich. Ludność trudniła się przede wszystkim rybołówstwem, zbieraniem i obróbką bursztynu, którego do dziś jest dużo w tej okolicy.


Ośrodek Wypoczynkowy „Bryza Morska” to obiekt, który od początku wpadł nam w oko. Jego malownicze położenie (niemalże na skraju klifu morskiego, w bezpośredniej bliskości lasu i plaży), infrastruktura sportowa, mnóstwo zieleni to największe jego atuty. Wszystko to sprawiło, że od razu podjęliśmy rozmowy na temat stałej współpracy.
Ośrodek proponuje nam przede wszystkim schludne, przestronne pokoje 3,4,5 i 6 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Słynący z dobrej i smacznej kuchni serwuje smaczne posiłki specjalnie dla nas śniadania i kolacje podawane są w formie szwedzkiego stołu. Na terenie Ośrodka znajduję się pełnowymiarowe boisko do koszykówki, sala taneczna, salka świetlicowa, stoły do ping-ponga, wiata grillowa a teren jest w pełni ogrodzony i monitorowany. Jarosławiec to wybór nieprzypadkowy, długo szukaliśmy miejscowości nadmorskiej, która spełniała by nasza kryteria- bliskość lasu koniecznego do realizowania programu survivalowego, zadbane boisko piłkarskie, położenie bezpośrednio przy plaży wszystko to mamy tu pod ręką. Jeżeli tego byłoby mało w Jarosławcu mamy największy Aquapark na pomorzu!! To idealne miejsce aby przeżyć niezapomnianą wakacyjną przygodę, zresztą przekonaj się i przyjedź tu sam, poznaj tutejszy klimat i zakochaj się w tej malowniczej miejscowości.