PL EN

Nasze Polskie Centrum Sportów Zimowych

Przedstawiamy Państwu nasze Polskie Centrum Sportów Zimowych.

 

Poronin to malownicza wieś podhalańska położona w południowej części województwa małopolskiego, powiecie tatrzańskim, w gminie Poronin. Integralnymi częściami tej wypoczynkowej miejscowości są Jesionkówka i Kośne Hamry oraz dwa przysiółki: Majerczykówka i Stasikówka. Sąsiaduje z kilkoma podhalańskimi miejscowościami: Białym Dunajcem (od północy), Zakopanem (od południa), Suchem (od zachodu), Bukowiną Tatrzańską i Gliczarowem (od wschodu).Położenie u zbiegu dwóch potoków górskich Porońca i Zakopianki oraz u stóp Tatr, na wysokości 740-800 m n.p.m. dodaje jej atrakcyjności. Panujący w Poroninie ostry klimat łagodzi całkiem pokaźne nasłonecznienie. 

 

 

Dom Wczasowy Jędrol położony jest w sąsiedztwie lasu i potoku. Zaledwie 6 km od Zakopanego. Zapewnia świeże powietrze, spokój, wspaniały wypoczynek i niezapomniane wrażenia. Obiekt usytuowany jest w sąsiedztwie szlaku turystycznego z Suchego na Gubałówkę. W odległości 100 metrów posiada swój własny wyciąg narciarski o długości 450 m. Do dyspozycji gości jest basen, sala taneczna i konferencjna, świetlica, ping pong, bilard i inne atrakcje. Oczywiście DW Jędrol karmi swojską górlaską kuchnią w formie szwedzkiego stołu. Pokoje są 2,3,4,5 osobowe, komfortowe, wyposażone w łazienki i TV, a w całym pensjinacie jet dostęp do Internetu. Ośrodek zapewnia wspaniałą i ciepłą atmosferę niezbędną do wypoczynku.

Nie pozostaje nam więc nic innego jak korzystać z uroków tatrzańskiej przyrody i góralskiej gościnności a przy okazji efektywnie podnosić swoje narciarskie i snowboardowe umiejętności.