PL EN

SZUKASZ ORYGINALNEGO POMYSŁU NA ZINTEGROWANIE SWOJEJ KLASY? ZALEŻY CI ABY NIE BYŁY TO SZTAMPOWE I OKLEPANE PROPOZYCJE KTÓRE PROPONUJE KONKURENCJA?

CHCESZ DOBRZE ZACZĄĆ ROK SZKOLNY I NAWIĄZAĆ ŚWIETNY KONTAKT Z UCZNIAMI?

Zapraszamy do przeżycia wspaniałej przygody i odkrycia tego co jeszcze nie znane. Gwarantujemy mnóstwo wrażeń, które sprawią, że uczniowie zapamiętają tę imprezę na długi czas.

 

Od dziś spływ kajakowy nie będzie oznaczał już długich przygotowań, dużych kosztów i dalekich dojazdów. Wszystko co potrzebne do przeżycia takiej wyprawy mamy tu na miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy – Konstancinie Jeziornie.  

 

Aby maksymalnie uatrakcyjnić  imprezę, poza spływem kajakowym urokliwą rzeką Jeziorką ,  proponujemy zawody na strzelnicy (broń krótka, długa, łuk), gry i zabawy terenowe,  a także organizację ogniska z pieczeniem kiełbasek oraz  pamiątkowe dyplomy. Wszystko to odbywać się będzie na kolejnych przystankach do których dopływać będą nasi uczestnicy. Za dodatkową opłatą zorganizujemy również wspinaczkę na 8 – metrową ściankę.

 

Podczas spływu i całej imprezy nad bezpieczeństwem uczestników  będzie czuwać wykwalifikowana kadra instruktorska, w której skład wchodzi również ratownik WOPR. Naszym uczestnikom zapewniamy profesjonalne, bardzo wytrzymałe kajaki a także kamizelki asekuracyjne. Rzeka jest stosunkowo płytka (30 – 150cm) a spływ odbywa się na odcinku około 5-6km.

 

Nie masz pomysłu jak zintegrować swoją klasę?  Nie zastanawiaj się dłużej. Zadzwoń , zarezerwuj i rozpocznij nowy rok szkolny od wspaniałej zabawy.

 

Czas trwania imprezy: ok.  4-5 godz.

 

Wiek uczestników: od  10 lat

 

Minimalna liczba uczestników: 15 osób, zapraszamy również osoby dorosłe (w przypadku mniejszej liczebności grupy pobierana jest opłata za 15 osób)

 

Uwaga! Oferta specjalna! Dla rezerwujących imprezy do  końca października cena promocyjna 100zł/osobę. 

 

Praca fotografa + płyta z pamiątkowymi zdjęciami  - 60zł 
(każda następna 5zł)

Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem!

 

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer tel. 510 556 588 adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl