PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

 

Wisła - Czarujący Beskid Śląski

 

Krajobraz: Beskid Śląski - jest jednym z najbardziej atrakcyjnych regionów turystycznych w Polsce. Malownicze krajobrazy, liczne szlaki turystyczne, fascynująca historia połączona z miejscowym folklorem to tylko nieliczne atrakcje, które odsłania przed turystami ten region. Nie można zapomnieć również o słynnych koniakowskich koronkach a także, że to właśnie stąd wywodzi się Adam Małysz i Golcowie. Tutaj nie sposób się nudzić ponieważ każdy znajdzie cos dla siebie.

 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „Kontakt”  usytuowany nad górskim potokiem w malowniczej dolinie Kopydło przyciąga turystów zarówno zimą jak i latem.  Znajduje się w odległości 2km od centrum Wisły co zapewnia spokój wypoczynku i kameralny charakter. Ośrodek dysponuje pokojami  2,3,4,i 5 osobowymi z pełnymi węzłami sanitarnymi oraz TV.
W budynku znajdują się sale konferencyjno - szkoleniowe (20, 40 i 150 miejsc) oraz sala wielofunkcyjna udostępniana dzieciom i młodzieży przebywającym na koloniach, zimowiskach i "zielonych szkołach". Ponadto do dyspozycji gości pozostaje stół do ping - ponga oraz wypożyczalnia sprzętu narciarskiego.

 

baner

Program:

 

Młodzi odkrywcy

 

Część rekreacyjno - integracyjna: wizyta w Aquaparku w Hotelu Gołębiewskim lub w parku linowym.
Fakultatywnie:
zjazd na linie, paintball, strzelanie z kuszy, rzut siekierą

 

• Część turystyczno - dydaktyczna: wycieczka autokarowa Pętlą Beskidzką: Koniaków – Muzeum koronek, Istebna – kurne chaty, Szczyrk, Ustroń – wjazd wyciągiem na Czantorię, Wisła – muzeum Adama Małysza, zamek prezydencki, skocznia narciarska, Żywiec – Pałac Habsburgów, polski i czeski Cieszyn, wycieczka piesza.
Fakultatywnie:
wycieczka do kaskady rzeki Soły połączona z wjazdem kolejką na Górę Żar i zwiedzaniem elektrowni wewnątrz góry.

 

 

 


Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a przedstawimy Ci szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

Zadaj nam pytanie