PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

 

 

Program:

 

Młodzi odkrywcy

 


  • Część rekreacyjno-integracyjna:  Wizyta w Aquaparku w Zakopanem, zjazd torem saneczkowym na Gubałówce, kąpiele w hotelowym basenie, dyskoteka.
    Fakultatywnie:  wizyta w parku linowym, basenach termalnych w Bukowinie
  • Część turystyczno-dydaktyczna:  spacer po Krakowie - Wawel. Zwiedzanie Zakopanego, wędrówki po górach i dolinach z przewodnikiem Tatrzańskiego Parku Narodowego. Dolina Kościeliska z Jaskinią Mroźną, Morskie Oko, wjazd kolejką na Gubałówkę i zjazd z Butorowego Wierchu, kościół na Krzeptówkach, wizyta w Izbie Regionalnej  "U Gąsieniców", dyskoteki, ognisko.
    Fakultatywnie: gawęda góralska z wieczorem folkloru i muzyki, muzeum Tatrzańskie

 

 

Cena wyliczana jest indywidualnie dla grupy.

 

 


Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a przedstawimy Ci szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

Zadaj nam pytanie

baner

Tatry - Murzasichle k. Zakopanego

 

Krajobraz: Murzasichle -  malownicza górska mieścina położona między Zakopanem, a Bukowiną Tatrzańską, na południe od Poronina. Wspaniałe widoki na Tatry od Murania przez Hawrań, Lodowy, Koszystą, Buczynowe Turnie, Granaty, Kozi Wierch, Pośredni Goryczkowy, aż  na Giewoncie z krzyżem i części Czerwonych Wierchów skończywszy - oto niezapomniana panorama (szczególnie piękna przy świetle księżyca - widok jest wspaniały!!!)

 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy „U Aniołka”  - Nasi uczestnicy mają przyjemność mieszkać w jednym z najbardziej ekskluzywnych hoteli w tej górskiej miejscowości, posiadającym własny basen kryty, saunę, wanny z hydro masażem, salę dyskotekową, barek, salę bilardową, stoły do cymbergaja, stoły do ping- ponga, automaty do gier, własną siłownię a przede wszystkim przestronne, komfortowe pokoje z TV i nowoczesnymi łazienkami. Nie pozostaje nam więc nic innego jak korzystać z uroków tatrzańskiej przyrody i góralskiej gościnności.