PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

 

Malowniczy Półwysep Helski

 

Krajobraz: Półwysep Helski  to wyjątkowy na skalę światową region zewsząd otoczony wodami Morza Bałtyckiego i Zatoki Puckiej. Jest to najczęściej odwiedzane miejsce na polskim wybrzeżu przez turystów chcących aktywnie spędzić czas w przepięknej nadmorskiej scenerii. Słynie ze swoich walorów leczniczych i jak świetnych warunków do uprawiania sportów wodnych. Tu nikt nie ma prawa się nudzić!

 

 

Zakwaterowanie: Pensjonat "ORKA"- obiekt położony w Jastarni na Półwyspie Helskim w cichej i spokojnej części miejscowości od strony otwartego morza. W Odległości zaledwie 300m od pięknej piaszczystej plaży. Pensjonat posiada 55 miejsc noclegowych w pokojach 1, 2, 3 i 4 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym. 

 


 

baner

 

Program:

 

Młodzi odkrywcy

 


  • Część rekreacyjno-integracyjna: Wizyta w parku linowym, wycieczka rowerowa na Hel,
    Fakultatywnie:  Podstawowe szkolenie windsurfingowe lub kitesurfingowe w wymiarze 2 x 1,5h, wyprawa kajakowa  do poniemieckich torpedowni na Zatoce Puckiej w Juracie.
  • Część turystyczno-dydaktyczna: Hel - Muzeum Rybołówstwa, fokarium, Muzeum Obrony Wybrzeża- fortyfikacje i umocnienia,  Jastarnia - chata rybacka, Rozewie - latarnia morska, Trójmiasto – Oceanarium, "ORP Błyskawica" lub „Dar Pomorza”, sopockie molo, gdańska starówka.
    Fakultatywnie:  Szymbark - Centrum Edukacji i Promocji - dom stojący na głowie, Dom Sybiraka, bunkier, pokaz pracy kowala, wypieku chleba, najdłuższa deska świata, stół prezydencki, przejazd wozami do Wieżycy - platforma widokowa, Malbork.

 

 

Cena wyliczana jest indywidualnie dla grupy.

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a przedstawimy Ci szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

 

Zadaj nam pytanie