PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

 

 

Mazury - kraina tysiąca jezior

 


Krajobraz:
Malownicza miejscowość Piękna Góra oddalona jest o krok od Giżycka –żeglarskiej stolicy Polski.
Kraina Tysiąca Jezior to tereny wyjątkowo piękne z rezerwatami przyrody, różnorodnymi jeziorami, rzekami i kanałami. Poza tym teren o bogatej kulturze i historii z jej licznymi pamiątkami jak twierdza Boyen w Giżycku,kwatera Hiltera w Gierłoży czy sanktuarium w Świętej Lipce. Również dziś wiele się tu dzieje. W Kadzidłowie znajduje się Park Dzikich Zwierząt, jest wiele tętniących życiem miejscowości wypoczynkowych, dostarczających masy atrakcji turystycznych. W urokliwych przystaniach odbywają się liczne imprezy żeglarskie, koncerty i festiwale szantowe.


Zakwaterowanie:
Ośrodek Wypoczynkowy „GWAREK” położony jest bezpośrednio  nad jeziorem Tajty. Bezpośredni dostęp do wody, otaczający las oraz piękne widoki tworzą niepowtarzalną atmosferę tego miejsca. Nowo wyremontowany Ośrodek gwarantuje naszym grupom pokoje 2-3-4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym oraz widokiem na jezioro i las. Niewątpliwą atrakcją Ośrodka jest duży w pełni ogrodzony i dozorowany teren zawierający piaszczysta plaża z kąpieliskiem, przystań żeglarska oraz sprzęt pływający, który  pozwoli Państwu w pełni korzystać z uroków Mazur.

baner

 

Program:


 

„Dwa w jednym”

 


  • Część rekreacyjno-integracyjna: Survival, park linowy, pierwsza pomoc, gry terenowe, Team Building (zajęcia integracyjne ruchowe wymagające logicznego myślenia), rejs statkiem szlakiem łabędzim, ognisko ze śpiewaniem szant i pieczeniem kiełbasek, dyskoteka i liczne gry i turnieje.
    Fakultatywnie:  Wizyta w Aquaparku Tropikana w Hotelu Gołębiewskim, Szkółka żeglarska, spływ kajakowy, zajęcia plastyczno-teatralne, Chrzest Żeglarza, paintball.
  • Część turystyczno-dydaktyczna: Zwiedzanie Giżycka- Twierdza Boyen, most obrotowy, spacer po molo, wycieczka do Parku Dzikich Zwierząt w Kadzidłowie, Galindia -magiczna osada,  spacer po Mikołajkach, Gierłoż- kwatera Hitlera ,Św. Lipka, Muzeum Chaty Mazurskiej -Owczarnia

 

Cena wyliczana jest indywidualnie dla grupy.

 

 


Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a przedstawimy Ci szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

 

Zadaj nam pytanie