PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

Kruklanki k.Giżycka - Mazury

 

Krajobraz: Miejscowość Kruklanki położona jest 20km od Giżycka, jednego z głównych ośrodków turystycznych na Mazurach - wśród wspaniałych lasów nad jeziorami Gołdapiwo i Żabinka. Jednym zdaniem- trudno o piękniejszy krajobraz, czystsze powietrze i spokój, który jest zawsze niezbędnym elementem przygotowań do sezonu. To magiczne miejsce w samym sercu mazur zewsząd otoczone lasami i krystalicznie czystymi jeziorami.

 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wypoczynkowy "Żabinka"- To malowniczo usytuowany obiekt położony nad samym brzegiem jeziora. Jednak położenie to nie jedyne jego zaleta. Ośrodek posiada bardzo bogatą infrastrukturę sportową: duże boisko piłkarskie  ze sztuczną trawą(w odległości 2 km znajduje się pełnowymiarowe boisko naturalne), tartanowe boiska do koszykówki, siatkówki i piłki ręcznej a także korty tenisowe. Mamy tu także sklepik, wypożyczalnie sprzętu wodnego i piękna piaszczystą plażę. Ośrodek słynie z dobrej kuchni i rodzinnej atmosfery. Nasze grupy będą miały przyjemność mieszkania w odnowionym pawilonie posiadającym własną stołówkę, świetlicę i pokoje z pełnym węzłem sanitarnym. 

 

baner

 

Grupy wiekowe:

6-12 lat

12-18 lat

Liczba boisk: Boisko ze sztuczną trawą 60x40, Pełnowymiarowe naturalne boisko 2km od Ośrodka.

 

Sparingpartnerzy: * * *

 

Termin: 14.08 – 26.08.2011 (12 dni)

 

 

Cena: 1300zł

 


 

UWAGA!!! DODATKOWY PROGRAM W CENIE!!!

  • Paintball
  • Gry terenowe
  • Zawody Łucznicze
  • Strzelnica
  • Kajaki

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy Ci również szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

Zadaj nam pytanie