PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

Rewal

 

Krajobraz: Rewal oraz pobliskie Niechorze i Pobierowo od kilku lat stanowią mekkę dla drużyn piłkarskich przygotowujących się do sezonu. Dzieję się tak za sprawą gminy, która parę lat temu zdecydowanie postawiła na sport budując cały kompleks boisk piłkarskich z naturalna i sztuczna nawierzchnią. Największa jednak zaletą tego miejsca jest bogaty wybór sparingpartnerów- co stanowi bardzo istotny element okresu przygotowawczego. Tutaj przyjeżdżają największe i najsilniejsze szkółki piłkarskie tj. Widzew Łódź, GKS Bełchatów, Zagłebie Lubin i wiele winnych. Nie sposób nie wspomnieć również o bezpośredniej bliskości morza i wielu atrakcjach, które czekają tu na turystów.

 

Zakwaterowanie: Ośrodek wypoczynkowy "Adria" położony jest nad samym morzem tuż przy promenadzie. Od wspaniałej czystej plaży dzieli go tylko bajeczny klif.
Adria to elegancki trzykondygnacyjny murowany budynek posiadający pokoje 2, 3 i 4 osobowe z balkonami, TV i pełnym węzłem sanitarnym. Ośrodek posiada własny basen z podgrzewaną wodą ponadto w budynku mieści się jadalnia, świetlica TV ze stołem do tenisa stołowego. Na terenie ośrodka jest także boisko do siatkówki i koszykówki, a teren wokół ośrodka jest ogrodzony

 

baner

 

Grupy wiekowe:

6 - 12 lat

12-18 lat

 

Liczba boisk: Pełnowymiarowe boisko ze sztuczną trawą (3 kolejne płytyw pobliskim Niechorzu i Pobierowie)

 

Sparingpartnerzy: * * ***


Termin: 25.06 – 7.07.2011

               15.08 - 27.08.2011


 

Cena:  1350zł

 Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy Ci również szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

 

Zadaj nam pytanie