PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

Węgierska Górka - Beskidy

 

Krajobraz: Węgierska Górka to malownicza miejscowość położona nad rzeką Sołą, w kotlinie Żywieckiej na granicy Beskidu Żywieckiego i Śląskiego. Górski mikroklimat, cudowny krajobraz, nieskażone powietrze i bogata infrastruktura sportowa  czyni z tej miejscowości miejsce chętnie odwiedzane przez liczne grupy sportowców przygotowujących się do rozgrywek i zawodów.

 

Zakwaterowanie: Ośrodek Wczasowo – Rekreacyjny „JAZ” posiada 3 hetary ogrodzonych, zagospodarowanych terenów zielonych- dwa boiska do piłki siatkowej, koszykówki, siatkówki plażowej, dwa korty tenisowe, basen letni, saunę, siłownię oraz inne obiekty sportowe i specjalizuje się w organizacji czynnego wypoczynku. Ponad to 200m od Ośrodka znajduje się nowo wybudowany „Orlik” i potężna Hala widowiskowo-sportowa. Jednak to nie wszystko- starsze drużyny piłkarskie przygotowujące się do sezonu mogą korzystać z 4 pełnowymiarowych płyt znajdujących się w promieniu 6km od hotelu. Proponujemy pokoje 2,3,4,5 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym i TV.


 

baner


Grupy wiekowe: 

6 - 12 lat

12-18 lat

 

Liczba boisk: Orlik 200m od ośrodka + 4 pełnowymiarowe płyty w promieniu 6km(dowóz busami)

 

Sparingpartnerzy: * * ***


Termin:

  • 27.06 – 07.07.2011
  • 15.08 – 27.08.2011 (12 dni) + 150zł

 

 

Cena: 1200zł

 

 UWAGA!!! DODATKOWY PROGRAM W CENIE!!!

  • Wycieczka autokarowa Pętla Beskidzką
  • Zwiedzanie Żywca
  • Zwiedzanie fortów obronnych II Wojny Światowej w Węgierskiej Górce
  • Ognisko z pieczeniem kiełbasek

 

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy Ci również szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

 

Zadaj nam pytanie