PL EN

Przeczytaj więcej informacji klikając na baner.

 

 

 

 

Łuków- Zajazd Zimna Woda

 

Krajobraz:  Łuków położony jest na styku Mazowsza, Podlasia i Lubelszczyzny  zaledwie 120km od Warszawy - stanowi on naturalną bramę na wschód do terenów Rosji, Ukrainy i Białorusi. Łuków dzięki swojemu położeniu posiada najlepszą pozycję wśród miast Lubelszczyzny pod względem odległości do największych miast tego regionu. To świetne miejsce na obóz szczególnie dla najmłodszych adeptów piłki nożnej. Podstawowymi jego  atutami jest położenie- nie wymagające od drużyn z Mazowsza dalekich podróży szczególnie kłopotliwych u najmłodszych roczników, krystalicznie czyste powietrze  wynikające z położenia na terenie rezerwatu a przede wszystkim świetna infrastruktura sportowa.

 

Zakwaterowanie: Zajazd Zimna Woda to pięknie usytuowany obiekt leżący na terenie rezerwatu przyrody w bezpośredniej bliskości zbiornika wodnego. Leśne otoczenie hotelu stwarza swoisty mikroklimat, pozwalający odetchnąć świeżym powietrzem. Ośrodek dzięki swej bogatej infrastrukturze sportowej (3 naturalne boiska piłkarskie w tym jedno pełnowymiarowe, boiska do gier rekreacyjnych, wypożyczalnia sprzętu wodnego)  gości wiele grup sportowych przygotowujących się do rozgrywek i zawodów. Tutaj nie trudno o sparingpartnerów i świetne warunki do gier kontrolnych. Wszystko to sprawia, że trudno znaleźć lepsze miejsce przygotowań szczególnie dla tych najmłodszych adeptów piłki nożnej. Nasze grupy kwaterujemy w schludnych murowanych domkach,  posiadających pokoje 2,3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Teren domków jest w ogrodzony i znajduje się nieopodal jednego z boisk i stołówki.

 

baner

 

Grupy wiekowe:

6-12 lat 


Liczba boisk: 3 płyty naturalne (w tym jedna pełnowymiarowa), hala sportowa

 

Sparingpartnerzy: * * *


Termin: 26.06 – 06.07.2011


Cena:  999 zł

 

 

Zadzwoń lub napisz do nas, umów się na spotkanie  a z chęcią odpowiemy na wszystkie Twoje pytania, przedstawimy Ci również szczegółowy program wyjazdu, który zmodyfikujesz w zależności od swoich potrzeb!!!

 

UWAGA!!! DODATKOWY PROGRAM W CENIE!!!

  • Paintball
  • Gry terenowe
  • Zawody Łucznicze
  • Strzelnica
  • Wyjazdy na Basen
  • Kajaki

Zadaj nam pytanie