PL EN

FootbalLOVE URODZINY

 

Twoje dziecko uwielbia piłkę nożną? Zna nazwiska wszystkich zawodników Realu lub Barcelony? A może kopie piłkę w każdej wolnej chwili, również w domu nie oczszędzając wazonów i szkieł? :) Ta impreza jest właśnie dla Was... Czyż nie wspaniale byłoby urządzić piłkarskie urodziny? I to na prawdziwym trawiastym boisku...? 

 

Posiadamy własny obiekt sportowy - pełnowymiarowe boisko naturalne (jedyne w tej części Warszawy). Usytuowane jest w niezwykłej, malowniczej okolicy, bo na terenie Toru Wyścigów Konnych Służewiec. Do dyspozycji naszych młodych gości są rónież szatnie oraz toaleta. 

Zapewniamy świetną zabawę, niezapomniane wrażenia i profesjonalną organizację. Dla chcących zapewnić swojemu  dziecku  niezapomnianą imprezę  urodzinową w gronie koleżanek i kolegów oferujemy udział animatora (trenera), który pokieruje całą imprezą,  bufet ze smakołykami i piciem, a na koniec grilla z pieczeniem kiełbasek i urodzinowy tort.

Możliwy jest też catering zapewniony przez sprawdzoną firmę, z którą ściśle współpracujemy. Każdą imprezę kończy krótkie podsumowanie i rozdanie dyplomów.

 

Pozwól przeżyć swojemu dziecku wspaniałą piłkarską przygodę, z nami na pewno nie będzie się nudziło!


Cennik


Pakiet Zawartość Cena
 
Urodziny piłkarskie

Gry i zabawy sportowe, elementy treningu piłkarskiego, mecz piłkarski, bufet ze słodyczami, tort, dyplomy

Czas trwania: 2-3h

70 zł
(za osobę)


Grupy- minimum 12 osobowe!!! (w przypadku mniejszej ilości osób opłata pobierana za 12 uczestników)

Napisz do nas i poproś o szczegółową ofertę 
a wyślemy Ci ją mailem.Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem!

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer tel. 510 556 588  adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl