PL EN

Paintball

Zapraszamy wszystkich młodych miłośników mocnych wrażeń.

Paintball to gra zespołowa, która dostarcza wszystkiego, czego potrzebuje aktywny   człowiek.  Z   jednej   strony: adrenaliny,   ruchu,   odrobiny  ryzyka i strachu, z drugiej zaś uczy nas dyscypliny, współdziałania w grupie, odpowiedzialności   za  siebie   i   kolegów  a  także  odpowiedniego  planowania i strategii.

Okopy,  zapory,  wieżyczki   strzelnicze  i  różnego  rodzaju  przeszkody  niczym  z   poligonów  wojskowych pozwolą  nam  przenieść  się  w  świat walki i bitew, w których zwyciężają tylko najlepsi, najbardziej wytrwali, przewidujący, odpowiednio zamaskowani i sprawni gracze.

Mnogość    scenariuszy    gier   proponowanych   przez   naszych   instruktorów i animatorów gwarantuje, że każdy znajdzie coś dla siebie bez względu na wiek  i poziom sprawności.

Dodatkowo  podczas  naszych  imprez  proponujemy udział w pasjonujących zawodach   strzeleckich  podczas których wszyscy  uczestnicy  będą   mieli okazję sprawdzenia swoich sił w strzelaniu z broni krótkiej- pistolety, długiej- karabinki a  także profesjonalnych  łuków. Udostępniamy  broń  z  najwyższej światowej  półki,  tworzoną na  licencji firm produkujących i dostarczających broń ostrą wojskom i policji na całym świecie. Zawody  odbywają się  w  formie   rywalizacji  sportowej  na  profesjonalnej strzelnicy, a na koniec najlepsi zostają nagrodzeni dyplomami.

Nasza firma stworzona została z myślą o najmłodszych i tylko takich klientów obsługujemy, dlatego bezpieczeństwo jest dla nas sprawą priorytetową. Odpowiednio zaprojektowane i zabezpieczone pole gry (pierwsze stworzone tylko dla dzieci), maski i uniformy ochronne a przede wszystkim czujne oko przeszkolonej  czuwającej nad wszystkim kadry instruktorsko-pedagogicznej zapewnia uczestnikom całkowite bezpieczeństwo.

Naszym młodych klientom oferujemy najnowocześniejszy sprzęt renomowanych firm TIPPMANN oraz WALTER charakteryzujący się niebywałą trwałością i łatwością obsługi, nieparujące maski ochronne, uniformy wojskowe i wszelkie akcesoria niezbędne do zapewniania bezpiecznej gry i zabawy.

Obsługujemy   grupy   minimum 12   osobowe   skupiając   się   głównie na dzieciach i młodzieży szkolnej w wieku 10-16 lat, zachęcamy także do udziału w grach rodziców i opiekunów. Dysponujemy własnym parkingiem.

Organizujemy również imprezy okolicznościowe. Dla chcących zapewnić swojemu  dziecku  niezapomnianą imprezę  urodzinową w gronie koleżanek i kolegów oferujemy także możliwość udziału animatora, który pokieruje całą imprezą,  bufet ze smakołykami i piciem, a na koniec ognisko z pieczeniem kiełbasek i urodzinowy tort. Możliwy jest też catering zapewniony przez sprawdzoną firmę, z którą ściśle współpracujemy. Każdą imprezę kończy krótkie podsumowanie i rozdanie dyplomów.


Cennik

  Pakiet

  Zawartość

  Cena

  Srebrny

  Wypożyczenie sprzętu + 150 kulek + strzelnica,
dyplomy

65 zł/osoba

  Złoty

  Wypożyczenie sprzętu + 300 kulek + strzelnica, dyplomy

  80zł/osoba

  Platynowy

  Wypożyczenie sprzętu + 500 kulek + strzelnica, dyplomy

   100zł/osoba


 

Impreza urodzinowa


  Pakiet

  Zawartość

  Cena

Impreza urodzinowa
Grupy min.12 osobowe

Wypożyczenie sprzętu+ 150 kulek + strzelnica,zawody łucznicze, gra w bule, udział animatora, bufet ze  słodyczami i piciem, tort, dyplomy

85zł  od osoby


Limit czasu na grę w każdym z pakietów jest nieograniczony!!!


Dodatkowe 100 kulek - 20zł

Wejście z własnym sprzętem - 25zł

Praca fotografa + płyta z pamiątkowymi zdjęciami - 60 zł
(każda następna 5zł)
Organizacja grilla z kiełbaską dla każdego uczestnika - 200zł

Możliwe uzgodnienie dodatkowych atrakcji oraz specjalnego menu realizowanego przez sprawdzoną firmę cateringową,  z którą współpracujemy.

Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem!


Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer tel. 510 556 588 adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl


ZAPRASZAMY DO GALERII ZDJĘĆ !!!

IMPREZY OKOLICZNOŚCIOWE

 

Mapa dojazdu

Pole paintballowe znajduje się na terenie warszawskiego Wilanowa (Kępa Zawadowska). Szczegółową mapkę dojazdu wysyłamy naszym klientom mailem.