PL EN

Młody skaut (NOWOŚĆ dla najmłodszych)             Cofnij

 

Młodzi skauci to propozycja dla naszych najmłodszych klientów. Cała impreza odbywa się w leśnej scenerii i ma na celu  poprzez gry i zabawy przygotowanie naszych młodych podopiecznych do swobodnego poruszania się w terenie.  Podczas 3 godzinnej imprezy dzieciaki wezmą udział w wielu pasjonujących grach terenowych dostosowanych do ich wieku, pod okiem wyszkolonego instruktora posiądą wiedzę na temat orientacji w terenie, wyznaczania kierunków, posługiwania się kompasem, sztuki kamuflażu, budowania schronienia czy też rozpalania ognia. W związku z tym, że impreza ta przygotowana jest specjalnie z myślą o najmłodszych cechuje się dużą różnorodnością i dynamiką. Częste zmiany zabaw a także ich form sprawiają, iż dzieci nie mają czasu na nudę i chętnie uczestniczą we wszystkich przygotowanych atrakcjach. Prowadząc imprezę staramy się być elastyczni dostosowując się do potrzeb i zainteresowań dzieci. Jest to świetne połączenie zabawy z nauką a także bardzo skuteczny sposób integracji. Wspólne zadania, grupowa rywalizacja wymaga od naszych młodych podopiecznych współpracy w grupie, sztuki kompromisu i wiary w siebie.

 

Jeżeli szukasz nowego pomysłu na urodziny swojego dziecka, masz już dość imprez w hałaśliwych salach zabaw, ta propozycja jest właśnie dla Ciebie.

 

W cenie imprezy poza programem zapewniamy organizację ogniska z kiełbaskami, napoje, urodzinowy tort i dyplomy dla każdego uczestnika. Rodziców zapraszamy w tym czasie na kawę i herbatę.

 

Leśna sceneria, wojskowe mundury, pasjonujące gry terenowe i możliwość zdobycia podstawowej wiedzy z zakresu survivalu to gwarancja świetnej zabawy, wielu niezapomnianych wrażeń a także tego, że zostaną one w pamięci na długi czas. 

 

 

Czas trwania imprezy: ok.  3 godz.

 

Wiek uczestników: od 5 lat

 

Minimalna liczba uczestników: 12 osób

 

Uwaga! Oferta specjalna! Dla rezerwujących imprezy do  końca kwietnia cena promocyjna 70zł/osobę. 

 

Za dodatkową opłątą:

Ścianka wspinaczkowa: 20zł/osoba

Strzelnica: 10zł/osoba

Atrakcje linowe: 30zł/osoba

Paintball: 25zł/osoba

 

Napisz do nas i poproś o szczegółową ofertę 
a wyślemy Ci ją mailem.


Praca fotografa + płyta z pamiątkowymi zdjęciami  - 60zł 
(każda następna 5zł)

Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem!

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer 
tel. 510 556 588  adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl