PL EN

Urodzinowy spływ kajakowy                                     Cofnij 

Jeśli masz dosyć sztampowych, oklepanych, wielkomiejskich pomysłów na urodziny, proponujemy Ci coś zupełnie nowego i totalnie oryginalnego. Zapraszamy do przeżycia wspaniałej przygody i odkrycia tego co jeszcze nie znane. Gwarantujemy mnóstwo wrażeń, które sprawią, że Wasi goście zapamiętają tę imprezę na długi czas.

 

Od dziś spływ kajakowy nie będzie oznaczał już długich przygotowań i dalekich dojazdów. Wszystko co potrzebne do przeżycia takiej wyprawy mamy tu na miejscu w bezpośrednim sąsiedztwie Warszawy – Konstancinie Jeziornie.  

 

Aby maksymalnie uatrakcyjnić waszą imprezę, poza spływem kajakowym urokliwą rzeką Jeziorką ,  proponujemy zawody na strzelnicy (broń krótka, długa, łuk), gry i zabawy terenowe,  a także organizację ogniska z pieczeniem kiełbasek, pamiątkowe dyplomy i urodzinowy tort. Wszystko to odbywać się będzie na kolejnych przystankach do których dopływać będą nasi uczestnicy. Za dodatkową opłatą zorganizujemy wspinaczkę na 8 – metrową ściankę.

 

Podczas spływu i całej imprezy nad bezpieczeństwem uczestników  będzie czuwać wykwalifikowana kadra instruktorska, w której skład wchodzi również ratownik WOPR. Naszym uczestnikom zapewniamy profesjonalne, bardzo wytrzymałe kajaki a także kamizelki asekuracyjne. Rzeka jest stosunkowo płytka (30 – 150cm) a spływ odbywa się na odcinku około 5-6km.

 

Nie masz pomysłu na swoje urodziny? Nie zastanawiaj się dłużej. Zadzwoń , zarezerwuj i bądź pierwszym, który zaprosi znajomych na tak oryginalną i niesamowitą imprezę.

 

Czas trwania imprezy: ok.  4-5 godz.

 

Wiek uczestników: od  10 lat

 

Minimalna liczba uczestników: 15 osób, zapraszamy również osoby dorosłe (w przypadku mniejszej liczebności grupy pobierana jest opłata za 15 osób)

 

Cena:  130zł/osobę

 

Napisz do nas i poproś o szczegółową ofertę 
a wyślemy Ci ją mailem.


Praca fotografa + płyta z pamiątkowymi zdjęciami  - 60zł 
(każda następna 5zł)

Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem!

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer 
tel. 510 556 588  adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl