PL EN

Urodziny na sportowo

Zapraszamy na niezapomnianą imprezę urodzinową, której podstawowym celem jest ZABAWA NA SPORTOWO

Podczas 2 godzinnej imprezy,  wraz ze swoimi znajomymi Państwa dziecko weźmie udział w olimpiadzie sportowej, pozna najbardziej znane i lubiane    gry i zabawy ruchowe  lub będzie uczestniczyć  w profesjonalnym  szkoleniu danej dyscypliny sportu. Wszystko zależy od Państwa, ponieważ mamy nieograniczone możliwości: począwszy od piłki nożnej, koszykówki, siatkówki poprzez  gimnastykę, akrobatykę aż do uni-hockeya, a nawet wspinaczki za dodatkową dopłatą.

Oderwijmy dzieci od komputera i zorganizujmy im ten wyjątkowy dzień aktywnie w gronie swoich najbliższych przyjaciół.

Nasze imprezy organizujemy na profesjonalnej pełnowymiarowej sali gimnastycznej,  mając   do   dyspozycji  wszelkie   możliwe  sprzęty,  przyrządy i akcesoria sportowe. To idealne rozwiązanie dla najbardziej żywiołowych dzieci, posiadających niespożytą energie. Naszą kadrę pedagogiczno-instruktorską stanowią nauczyciele WF i trenerzy danych dyscyplin sportu- specjaliści w swojej dziedzinie.

Zapewniamy udekorowanie sali, bufet ze smakołykami i piciem podczas trwania całej imprezy, możliwość przekąsek lub ciepłych dań oferowanych przez firmę cateringową,  urodzinowy tort a także dyplomy dla każdego uczestnika.

Z nami Państwa dzieci na pewno nie będą się nudziły!
 
Cena imprezy - 70 zł/osoba, 
obsługujemy grupy minimum 
15 osobowe.
      
DODATKOWE ATRAKCJE DO WYBORU (wycena indywidualna):

- BUMPER BALL jest absolutną nowością na rynku rozrywki aktywnej. To oryginalne zastosowanie, popularnych już od jakiegoś czasu, kul sferycznych zwanych zorbami. W tym przypadku jednak człowiek nie wchodzi w całości do kuli i nie czeka biernie na to, co tocząca się zorba z nim zrobi. Kule bumper ball zostały tak skonstruowane, żeby uwolnić nogi i dać możliwość samodzielnego poruszania się.
- ZORBING - to kula sferyczna zbudowana z dwóch warstw grubego materiału PCV, o wysokiej odporności na ścieranie oraz przebicia. Przestrzeń między warstwami kuli (mniejszą wewnątrz i większą na zewnątrz) wypełnia powietrze. Stanowi ono swego rodzaju poduszkę amortyzującą, chroniącą uczestników zabawy. W środku natomiast wyposażona jest w uchwyty na ręce, nogi oraz pas biodrowy spełniając zadanie uprzęży, utrzymującej dwójki śmiałków na właściwych pozycjach podczas toczenia.


Praca fotografa + płyta z pamiątkowymi zdjęciami  -  60zł  (każda następna 5 zł)

Możliwe uzgodnienie dodatkowych atrakcji oraz specjalnego menu realizowanego przez sprawdzoną firmę cateringową, z którą współpracujemy.

Istnieje możliwość transportu dzieci z wyznaczonego miejsca klimatyzowanym busem


Imprezy odbywają się na obiektach Szkół Podstawowych na Ursynowie lub w innym miejscu wskazanym przez klienta.

Wszelkie pytania i rezerwacje prosimy kierować na numer tel. 510 556 588  adres mailowy: rezerwacje@promo-sport.pl